Turite klausimų?
Mob.tel. 8 (600) 05 666

Naujienos

Apklausa: kas antras vairuotojas stiklus tamsintų juoda plėvele
2015-07-22

Nors anksčiau užtamsintų automobilio langų mėgdavo „slėptis“ pasiturintys verslininkai ar jaunuoliai, lietuviai nėra linkę laikytis neigiamų stereotipų. Atvirkščiai, tamsinti automobilio stiklai daugeliui vairuotojų asocijuojasi su solidžia automobilio išvaizda ir asmens privatumu, todėl net 45,3 proc. Lietuvos vairuotojų automobilį tamsintų tik mažai pralaidžiomis (beveik juodomis) plėvelėmis. Tokius rezultatus atskleidė birželio mėnesį pleveles.lt inicijuota apklausa, kurioje dalyvavo net 1148 vairuotojai.

Išmanieji prietaisai – jaunimo gyvenimo dalis
2013-08-14

TNS Lietuvoje atlikto „Mobile Life“ tyrimas rodo, kad apie pusę 15- 29 metų amžiaus mieste gyvenančių  jaunuolių kone kiekvienais metais  atnaujina savo IT prietaisus. Šią  tendenciją patvirtina ir prekybos tinklo „Technorama“ komercijos direktorius Česlovas Steigvila, kuris teigia, jog artėjant rugsėjo pirmajai kompiuterinės įrangos ir planšečių pardavimai  išaugo 3 kartus. Socialinių mokslų daktarė ir „Karalienės Mortos mokyklos“ įkūrėja Austėja Landsbergienė sako, kad moksleivių noras turėti naujausius prietaisus yra natūralus, nes vaikai žengia koja kojon su technologijų raida ir jiems yra būdingas noras kurti ir tyrinėti.

Edukacinių žaislų trūkumas atvėrė kelius Toybox.lt startui
2013-07-31

Jau beveik metus veikianti bendrovė „Electronic Trade“ plečia savo valdas elektroninės prekybos rinkoje. Tęsdama pasirinktą strategiją- turėti nišinius, tačiau optimaliai veikiančius ir atsiperkančius el.komercijos projektus, „Bigbox.lt“ valdytoja rinkai pristato naujausią savo projektą „Toybox.lt“.

Archyvas

Blog'as

Patarimai ketinantiems dirbti politikoje. Ruošiamės savivaldos rinkimams
2014-09-24

Politikų įvaizdis, kaip bendrauti su žiniasklaida, komunikacijos kūrimas ir pagrindinės bendravimo su rinkėjais taisyklės

3 viešųjų ryšių taisyklės, kurias ignoravo Maxima
2013-11-27

Krizių komunikacija- Maximos atvejis ir taisyklės

BITĖS brolius prisimenant
2013-08-08

Krizės ir korporatyvinės komunikacijos pamokos. Case study, kaip išvengti krizinės komunikacijos klaidų

Už "dydį" susimoki visada
2013-07-14

Kaip išsirinkti viešųjų ryšių agentūrą ir kaip dirba didžiausios PR agentūros